Dalintis
Fiksuotojo ryšio Telefono Žaislas Vaikų Acousto-Regos Muzikos Elektroninių Organų Pradžioje Švietimo ir Išminties Kūdikis Multi-Funkcija Muzikos Fortepijonui
Kaina
€12.67
Prieinamumas Yra sandėlyje

Didmeninė Aprašymas

Prašome Perskaityti šias Sąlygas, Kruopščiai ir Įsigalioja nuo Užsakymo.Jeigu Turite kokių nors Prieštaravimų, Prašome Patvirtinkite su Klientų Aptarnavimo Darbuotojai, prieš Užsakant.

I. apie Mažmeninės prekybos

1. Mažiau užsakymų nei 200 Juanių Yra Laikomas Mažmeninės prekybos ir Gali Būti Transportuojamas.Vieną Kartą Pardavė, Jie Nebus Grąžinti Ar Pakeisti.Jei Jie Yra Transportavimo Problemų, Jie Gali Būti Išspręsti Derybomis,

Prašome Patikrinti, Priešais Personalo Transportavimo Bendrovės ir Patvirtinti, Kad Jis Yra Teisingas prieš Pasirašant už Jį.

2,, Dėl Kokybės Problemas, kurias Sukelia Funkciniai Trūkumas, Jei Jums Reikia Padaryti iki Reikmenys be Atskirų Susitarimų, Jums Reikia Papildymo kitą Kartą Arba Padengti Krovinių.

Antra, apie Pristatymo

1. po to, kai Klientas pateikia Mokėjimo Įsakymo, Jis Paprastai Yra Išdėstyti Išduodami Per 2 Dienas.Užsakymai Pateikti Ar Sumokėti po 16:30 Kiekvieną Dieną Yra Laikoma Pristatyta kitą Dieną.

2. Jei Jums Nepavyksta Pristatyti Prekes Laiku Dėl ypatingų Priežasčių, Jums Bus Kreipkitės Pirkėjas kuo Greičiau.Prašau, Atleisk Man ir labai Labai Ačiū.

III.apie Logistiką

1. Skubus Pristatymas: Shentong, Yuantong, Pašto Express Ir Kt.Yra Siunčiami.Jei Jums Reikia Nurodyti, Bet, greitas Pristatymas, Prašome Susisiekti su Klientų aptarnavimo Tarnyba, be Griovį.

Viskas, greitas Pristatymas, Bus Pristatytas pagal Numatytuosius nustatymus.

2. Logistika: Krovinių Paprastai Yra Mokama Atvykus, o Prekės Turi Būti Įlaipinami Krovinių Stotis.Logistikos Įmonės Gali Būti Teikiamos Vartotojams Arba MUS

Pasirinkti Tinkamą Vienas skirtas Jums.

IV.apie Prekių Gavimą

1. Jei Yra Trūkumas, Prašome Palikti Mums Pranešimą Per 24 Dienas po jo Pasirašymo į Jį.Mes padėsime Jums Patikrinti Situaciją, kiek Įmanoma Greičiau.

2. Jei Paketas Prekių Sugadinta, Prekes Trūksta Ar Jie Sugadinti, Prašome Fotografuoti ir Atostogų Pažymėjimą, Atsisako Priimti, Išreikšti ir Susisiekite su Mumis Tvarkymas.

Penkių, apie Grąžinimą

1. Kokybės Problema Produkto Pati Veda, Dėl Afunction Paties Produkto.Mes Grąžinimo ir Keitimo Prekių, tačiau dėl Siunta

Išlaidos Tenka Pirkėjui (Dauguma Problemų Gali Būti Išspręsta Paprastus Metodus, pvz., keisdami Baterijas, Reguliavimas Baterija Jojimo Poziciją, prijungimo Sriegiu Baigiasi...

Tikrai, Jei Jūs Parduodate, Žaislų, Jūs Turite Sugebėti Suremontuoti Žaislai).

2. Mes Ne Pateikti Deklaracijas Arba Mainų Kitų Priežasčių, pvz., Prasta Pardavimų ir Ne taip Gerai, kaip Įsivaizdavau.

3. Jei Jūs Tikrai Norite Grąžinti Prekes, jei Produktų ir Pakavimo Garso, Galite Grąžinti Prekes su Nuolaida Pagal Trukmę, o Pirkėjas apmoka Visas Krovinių vežimo,

išjungti Per 7 Dienas, o ne už Visus per 7 Dienas.

6. apie garantinis Aptarnavimas

Prašome Atsiliepimų Produkto Problemų Mums po Pardavimo, Per 10 Dienų po prekių Gavimo (Atsižvelgiant į Pasirašymo Laiko).Jei Laiko Limitas Viršijamas, Nėra Atsiliepimų Bus Suteikta.

Po Pardavimo, Problemų Nebus Pritarta.Prašome Kaupiasi Produktai su Kokybės Problemomis ir Grąžinti Juos su Įprasta Logistika.Grįžo Krovinių, Padengia Pirkėjas.

Palaikomi.dėl Kokybės Problemų, Susisiekite su Mūsų Klientų Aptarnavimo Registracijos.Jei Sukaupta Produktai Nebuvo Registruotas, Jie Negali Būti Grąžinami.

Žymos: xylophon, optika nuotraukas, dieną moteris, hd ps4, fisher žaislas, vaikai armonikėlė, vyrai optika, klaviatūros, organų, vaizdo optika, bmpcc narve.

Medžiaga Plastikas/plastikas
Maitinimo Šaltinis Įprasta Sausas Ląsteles
Kategorijos Ankstyvojo Ugdymo Ir Ankstyvojo Švietimo Istorija Mašina
Punktas Trisdešimt trys tūkstančiai aštuoni šimtai devyni
Atminties Talpa Ne atmintis
Funkcija Elektros, Flash, Tėvų-Vaikų Žaidimai, Muzika/Skambantį
Ar Yra Prekybos Vadovas Video Is
Taikoma amžius Kūdikių (0-3 metų)
Specifikacijos 34*5.5*23
Kilmės KN(Kilmės)
Ar Yra Animacija, Vaizdo No
Pakuotė Spalvos Langelį

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai