Dalintis
Lauko Dujinė Viryklė Namų Kasete Krosnis Nešiojami Vėjo Cas Hot Pot Laukinių Grilis, Viryklė
Kaina
€25.58 -24 %
€34.10
Prieinamumas Yra sandėlyje

Kulka Taškų:

1、prekinis, galinis Stiklo + Emalio Stiklas: Dvigubas sluoksnis prekinis, galinis stiklo konstrukcijos, stabilus gaisro energijos taupymas ir efektyvesnis, 40 deguonies įvadai, stiprus deginimas ir stiprus gyvybingumą.

2、Didžiosios Funkcijas: 2.9 KW didelės ugnies, vėjo skydas.Kelių pakopų ugnies reguliavimo, lieti degiklis, apsaugos nuo viršslėgio, energijos rinkimo gaisro, emalio, laikiklis, vieno mygtuko atgalinį vožtuvą, lengvas ir patogus.

3、Aplinkos Apsauga: Aukštos temperatūros vandeniui atsparaus aliuminio įrašymo įrenginys su įmontuotu įtampos keraminių gesintuvas.Be akumuliatoriaus, tai yra energijos taupymo, aplinkos apsaugos ir patvarus.

4、Energijos Taupymo: trimatis degimo sistema, dujų ir oro yra visiškai sumaišyti, gyvybingumą, yra stipresnė ir daugiau energijos taupymas.

5、Saugos Apsauga: Saugos per didelio slėgio apsaugos vožtuvas.Kai slėgis dujų bakas yra per didelis, apsauginis įtaisas yra aktyvuojamas ir dujų balione yra automatiškai atjungiamas, siekiant užtikrinti saugumą.

Aprašymas:

Prekinis, galinis stiklo + Emalio Stiklas: Dvigubas sluoksnis prekinis, galinis stiklo konstrukcijos, stabilus gaisro energijos taupymas ir efektyvesnis, 40 deguonies įvadai, stiprus deginimas ir stiprus gyvybingumą.

Didžiosios Funkcijas: 2.9 KW didelės ugnies, vėjo skydas.Kelių pakopų ugnies reguliavimo, lieti degiklis, apsaugos nuo viršslėgio, energijos rinkimo gaisro, emalio, laikiklis, vieno mygtuko atgalinį vožtuvą, lengvas ir patogus.

Aplinkos Apsauga: Aukštos temperatūros vandeniui atsparaus aliuminio įrašymo įrenginys su įmontuotu įtampos keraminių gesintuvas.Be akumuliatoriaus, tai yra energijos taupymo, aplinkos apsaugos ir patvarus.

Energijos Taupymo: trimatis degimo sistema, dujų ir oro yra visiškai sumaišyti, gyvybingumą, yra stipresnė ir daugiau energijos taupymas.

Saugos Apsauga: Saugos per didelio slėgio apsaugos vožtuvas.Kai slėgis dujų bakas yra per didelis, apsauginis įtaisas yra aktyvuojamas ir dujų balione yra automatiškai atjungiamas, siekiant užtikrinti saugumą.

Sąrašas:

1* dujinė viryklė

Žymos: stintos krosnis, senovinių krosnių, krosnių transformatorius, retro krosnis, saulės krosnis, durų krosnis, camper krosnis, žalia krosnis, pramonės krosnis, silikono krosnis.

Modelis -
Su Uždegimo Prietaiso ar Ne Įtrauktas
Tipas Dujinė Viryklė
Vartotojų skaičius 3-5
Gabalas Skaičius Pertvara Nuo Vėjo <5
Struktūra Vienas Gabalas
Taikoma Prieskonių Tipas Kietojo Prieskonių
Degalai DUJOS
Naudojimo Sąlygos Normalios Lauko
Medžiaga Aliuminio Lydinys
Taikymo Metodas vadovas
Vienkartiniai No

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai