Dalintis
IFYOO Belaidžio "Bluetooth" ryšio Pro Valdiklis, skirtas "Nintendo" Perjungti ir PC Parama Judesio Kontrolė/Turbo/Vibracijos, Gamecube Stiliaus
Kaina
€18.32 -38 %
€29.55
Prieinamumas Yra sandėlyje

Produkto Aprašymas

• Pridėta M mygtukas leidžia jums išjungti/apie vibraciją valdiklio. • Palaiko Giroskopo Ašis, Vibracijos ir Turbo.nėra NFC.Galinga vertės funkcija suteiks jums svaiginančius žaidimų patirtis. • Ergonomiškas dizainas su standartinių mygtukų išdėstymą suteikia jums patogią jausmas rankoje; Built-in 380mAh baterija suteikia 4 valandas nuolatinio žaidimo. • Prisijungti prie jungiklio konsolės, per "Bluetooth" ryšį.Belaidžio ryšio valdiklis gali būti suporuotas greitai, stabili "Bluetooth" ryšį su konsolės.Stiprus anti-trukdžių gebėjimas, paprastas valdymas bei stabili, jungiantis signalas. • Delta essentials " produktai yra visi paremta 100% garantija, kad esate visiškai patenkintas savo pirkiniu, arba gauti savo pinigus atgal.

Garantija/Valdytojas Atnaujinti

75-dieną nemokamai pakeitimo politika.Jei turite problemų naudodami valdytojas per 75 dienas.Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo nemokamai pakeitimo.Klientų aptarnavimas: [email protected] Atnaujinti: Jei duomenų valdytojas neveikia konsolės tinkamai po Perjungti sistemos versija atnaujinama.Prašome susisiekti su mumis gauti firmware ir atnaujinti duomenų valdytojas, kad atitiktų naujausius sistemos.

Valdytojas Porą

1 žingsnis: Nueikite į Sistemos Nustatymai--Valdikliai ir Jutikliai--Pakeisti Rankena/Nutarimas 2 žingsnis: Laikykite nuspaudę "X"ir "HOME" mygtukus, kol 4 lemputės mirksi greitai virsta tada atleiskite.Valdytojas eina į skutimo režimu.Palaukite kelias sekundes reguliatorius bus suporuotas su savo konsolę.Valdytojas Prisijungti Žingsnis 1: Įjungti/Pabusti, jūsų Įjunkite konsolę.2 žingsnis: Laikykite nuspaudę "HOME" mygtuką 2 sekundes ir tada valdiklio bus prijungiate prie savo Jungiklį.

Turbo

Turbo mygtukai: X/Y/A/B/L/R/ZL/ZR Turbo Nustatymas: * Palaikykite bet kurį vieną iš 8 mygtukus, esančius virš ir "T" mygtuką, norėdami aktyvuoti turbo funkcija. * Laikykite žemyn turbo mygtukas ir "T" mygtuką, norėdami išjungti turbo funkcija.Turbo Greitis: Laikykite nuspaudę "T" mygtuką ir "+" mygtuką, norėdami pakeisti Turbo greičiu.

Vibracija

Jūs galite įjungti/išjungti valdiklio vibracijos funkcija, kai paspauskite "M" mygtuką.

Naudoti valdytojas ant PC

Jis veikia ant PC, kaip laidinį pultelį.Parama X-įvesties/D-įėjimo.Numatytasis režimas: X-įvestis Duomenų valdytojas, bus pakeistas į D-įvesties režimas, kai laikykite nuspaudę "-" ir "+" mygtukus 3 sekundes.

Prekės informacija

Prekės Svoris: 7.4 uncijų Pristatymo Svoris: 13.4 uncijų (Peržiūrėti laivybos normos ir politika) Baterijos 1 Ličio Polimero baterijų nereikia. (pridedama)

Žymos: kontrolės žaidimas, nintendo jungiklis controlers, turbo kit, elektros jungiklis su laikmačiu, džiaugsmas con nintendo jungiklis, ryšiai nintendo, "bluetooth" ir garso valdymo jungiklis, wireless gamepad, žaidimas nintendo jungiklis, pc gamepad.

Suderinamos Prekės/Modelis Nintendo
Tipas Gamepads
Nintendo Modelis NINTENDO JUNGIKLIS
Sąsajos Tipas "Bluetooth"
Pakuotė Taip
Prekės Pavadinimas iFYOO

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai